Social Media:

Relacja z przebiegu III edycji konferencji

Centrum Innowacyjnych Technologii Lotniczych i Kosmicznych (Credits: polskawkosmosie.org)W dniach 26 – 27 listopada 2015 roku w Instytucie Lotnictwa w Warszawie po raz trzeci odbyła się największą krajową konferencją skupiającą przedstawicieli podmiotów sektora kosmicznego w Polsce.

Konferencja „Polska w Kosmosie” była szansą na spotkanie i zacieśnienie współpracy pomiędzy polskimi naukowcami, inżynierami kosmicznymi, studentami, przedstawicielami biznesu, administracji oraz stowarzyszeń i organizacji związanych z sektorem kosmicznym w Polsce. Ponadto dała sposobność na zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców najnowszych osiągnięć polskiej branży kosmicznej.

Ruszyły zapisy - zarejestruj się już dziś

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na trzecią edycję konferencji "Polska w kosmosie" organizowaną tym razem wspólnie przez Fundację Wspierania Polskiej Astronautyki, Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Instytut Lotnictwa w Warszawie.

Zachęcamy przy tym do wygłoszenia wykładu bądź przedstawienie prezentacji o czasie trwania nie dłuższym niż dwadzieścia minut, która wpisywałaby się w jej tematykę. Lista wiodących tematów dostępna pod linkiem

III edycja konferencji w listopadzie w ILOT

Budynek Instytutu LOtnictwa (Credits: Google..com)

Pracę nad kolejną edycją konferencji "Polska w kosmosie" trwają. Wspólnie z Centrum Badań Kosmicznych PAN oraz Instytutem Lotnictwa opracowaliśmy ramowy program konferencji, który niebawem zostanie opublikowany na stronie.

By w pełni oddać cel jaki przyświeca nam organizując kolejną edycję tej imprezy przygotowaliśmy manifest, w którym prezentujemy nasze stanowisko. Poniżej jego pełna treść:

Miejsce konferencji

Instytut Lotnictwa
Krakowska 110/114
02-256 Warszawa

 

O Nas

Budujemy forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 513 014 615