Social Media:

Jan Kotlarz

W latach 2007 - 2012 programista w Instytucie Problemów Jądrowych oraz Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji Uniwersytetu Warszawskiego zaangażowany w projekty GRIPS Mission,

Polskiej Sieci Astrofizyki Cząstek  oraz platform e-learningowych UW, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

W roku 2007 współtwórca programu szkoleń polskich nauczycieli fizyki w CERN z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej. W roku 2009 nominowany przez "National Geographic" do nagrody "Travelery" w kategorii "naukowe osiągnięcie roku" za stworzenie opartego o narzędzia topologiczne algorytmu stereometrycznego służącego do modelowania niewielkich fragmentów powierzchni Marsa. Od roku 2012 pracuje w Instytucie Lotnictwa gdzie prowadzi projekt HESOFF poświęcony wypracowaniu metodyki teledetekcyjnej oceny zdrowotności kompleksów leśnych.

Miejsce konferencji

Instytut Lotnictwa
Krakowska 110/114
02-256 Warszawa

 

O Nas

Budujemy forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 513 014 615