Social Media:

Jacek Kosiec

Dyrektor Programu Kosmicznego w Creotech Instruments S.A. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Fizyki oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim, zgodnie z programem IC2.

 

W latach 1998 – 2000 był inicjatorem powstania Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii  na Uniwersytecie Warszawskim.  

Jest założycielem kilku firm zajmujących się komercjalizacją rezultatów badań naukowych. W ramach tych doświadczeń współpracował m.in. przy popularyzacji beta-imagera do radiografii wraz z laureatem Nagrody Nobla – profesorem Georgesem Charpakiem.

W tym samym czasie Jacek Kosiec zajmował się zagadnieniami związanymi z modelami procesów innowacyjnych oraz koordynował (jako doradca zarządu PKN Orlen) powołanie parków technologicznych w Warszawie.

Jacek Kosiec  w ciągu dwunastu lat działalności wykonał około stu ekspertyz i opinii z zakresu: modeli finansowych,  transakcji  instrumentami finansowymi, funkcjonowania przedmiotów gospodarczych, restrukturyzacji przedsiębiorstw w takich sektorach jak: rafineryjny, meblarski oraz w przedsiębiorstwach komunalnych.

W firmie Creotech Instruments S.A odpowiada za projekty kosmiczne.

Miejsce konferencji

Instytut Lotnictwa
Krakowska 110/114
02-256 Warszawa

 

O Nas

Budujemy forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 513 014 615