Social Media:

Dr Mariusz Andrzejczak

Wiceprezes ds. finansowych w Creotech Instruments SA. Jego zadaniem w Creotech Instruments S.A. jest stworzenie podstaw do dynamicznego rozwoju opartego na mocnych fundamentach ekonomicznych i finansowych.

 

W swojej karierze Mariusz Andrzejczak pełnił funkcję wiceprezesa ds. Technologii i Rozwoju w Polskim Holdingu Obronnym Sp. z o.o., a wcześniej Wiceprezesa ds. badań i rozwoju spółki Bumar, gdzie zajmował się rozwojem i międzynarodową współpracą przemysłową oraz w 2012 roku pełnił obowiązki Prezesa Zarządu. Pełnił także funkcję Członka Rady Nadzorczej w Zakładach Mechanicznych „Bumar-Łabędy” S.A.

Zasiadał także w Zarządzie Fundacji Na Rzecz Automatyki i Robotyki oraz w Radzie Programowej Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów (PIAP). W latach 2007-2009 był członkiem Komitetu ds. Wykorzystania Przestrzeni Kosmicznej przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W latach 2012-2015 pełnił funkcję Prezesa Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego, który stawia sobie za cel konsolidację środowiska przedsiębiorców, ośrodków badawczych oraz organizacji zainteresowanych eksploracją przestrzeni kosmicznej oraz prowadzeniem badań naukowych i prac wdrożeniowych związanych z produktami i technologiami o zastosowaniach kosmicznych.

Dr Mariusz Andrzejczak tytuł doktora nauk technicznych w dziedzinie automatyki i robotyki uzyskał na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Posiada również tytuł MBA nadany przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Miejsce konferencji

Instytut Lotnictwa
Krakowska 110/114
02-256 Warszawa

 

O Nas

Budujemy forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 513 014 615