Social Media:

Dr inż. Karol Seweryn

Dr inż. Karol Seweryn specjalizuje się w rozwijaniu układów mechatronicznych pracujących w warunkach kosmicznych w szczególności na orbicie okołoziemskiej oraz na powierzchniach ciał Układu

Słonecznego. W obszarze zainteresowań znajduje się eksploracja Księżyca i Marsa, dynamika i sterowanie układami wieloczłonowymi oraz analizy termiczne i strukturalne dedykowane warunkom kosmicznym. W ostatnich latach dr inż. Karol Seweryn brał udział w misjach Solar Orbiter (instrument STIX), Phobos Grunt (instrument CHOMIK), był kierownikiem i wykonawcą projektów technologicznych Europejskiej Agencji Kosmicznej, Uni Europejskiej, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i Narodowego Centrum Nauki. Równolegle aktywnie promuje inżynierię satelitarną w Polsce poprzez wykłady na Politechnikach. Dr inż. Karol Seweryn jest pracownikiem Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk.

Miejsce konferencji

Instytut Lotnictwa
Krakowska 110/114
02-256 Warszawa

 

O Nas

Budujemy forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 513 014 615