Social Media:

Błażej Żyliński

Student wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa (MEiL) na Politechnice Warszawskiej. Były prezes Studenckiego Koła Astronautycznego uczestniczący w wielu projektach naukowych i badawczych.

Koordynator projektu robota głębinowego budowanego w ramach zakończonego w tym roku Eris Project. ERIS był projektem Studenckiego Koła Astronautycznego. Wiele lat działalności i doświadczeń SKA pokazało bowiem, że największym atutem są wykształceni, doświadczeni ludzie i dobrze dobrany oraz zgrany zespół.

Połączenie pracy nad tymi projektami wewnątrz jednego zespołu pozwoli na sprawną wymianę doświadczeń inżynierskich i organizacyjnych. ERIS miał na celu wykształcić zespół inżynierów z dużym doświadczeniem pracy, który indywidualnie będzie w stanie realizować coraz bardziej zaawansowane projekty rozszerzając swoją działalność o komercyjne wykorzystanie wypracowanych przez nich rozwiązań w przyszłości.

Miejsce konferencji

Instytut Lotnictwa
Krakowska 110/114
02-256 Warszawa

 

O Nas

Budujemy forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 513 014 615