Social Media:

Podręcznik

Polska w kosmosie to największa konferencja skupiająca specjalistów sektora kosmicznego w Polsce. W tym roku organizowana jest po raz trzeci i odbędzie się w Instytucie Lotnictwa w Warszawie. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat tego wydarzenia, a także przydatne adresy i kontakty.

 • Mapa dojazdu

  Kliknij w Read More i zobacz dokładne wskazówki dojazdu:

  Read More
 • Informacje Organizacyjne

  31 października 2015

  Mija termin nadsyłania abstraktów referatów. Aby przesłać abstrakt, należy wypełnić formularz znajdujący się w sekcji rejestracja. Nie nadesłanie abstraktu na czas wyklucza z możliwości przedstawienia referatu.

  07 listopada 2015

  W tym dniu autorzy, drogą elektroniczną otrzymają potwierdzenie przyjęcia referatu. Do tego czasu abstrakty poddawane będą ocenie. Wytyczne według, których należy się kierować pisząc abstrakt znajdują się w dziale rejestracja.

  22 listopada 2015

  Mija termin zgłoszenia udziału w konferencji. Aby się zgłosić należy wypełnić formularz, który znajduje się w dziale rejestracja, uiścić opłatę konferencyjną, a także załączyć dowód wpłaty do formularza w dziale rejestracja.

  Opłata konferencyjna wynosi 100 zł. Studenci wnoszą opłatę w wysokości 50 zł od osoby. Opłata obejmuje udział w pierwszym i drugim dniu konferencji, całodniowy catering, publikację pokonferencyjną.

  Płatności prosimy dokonywać na numer konta Fundacji "Pociąg do Gwiazd" Bank PKO S.A I Oddział w Jaśle. Nr konta: 58 1240 2337 1111 0010 5308 3541

  Oficjalny program konferencji udostępniony zostanie w październiku. Zachęcamy do zapoznania się z tematami wiodącymi, dostępnymi pod poniższym linkiem. 

 • Miejsce i tematyka konferencji

  Miejsce konferencji:

  Instytut Lotnictwa

  ul. Krakowska 110/114 02-256 Warszawa.

  Chcesz znać tematykę konferencji

  Pobierz Cyrkularz (PDF, 3,5 MB)

 • 1

Miejsce konferencji

Instytut Lotnictwa
Krakowska 110/114
02-256 Warszawa

 

O Nas

Budujemy forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 513 014 615